| eDDy a întrebat:

hai sa dau si eu o funtitza mokaciune, cel mai frumos raspuns va primi funda.
Ce parere aveti despre aceasta melodie si despre videoclip.
http://www.youtube.com/watch?v=sjSG6z_13-Q

Răspuns Câştigător
| BelieveinMagic a răspuns:

Mie imi place foarte mult melodia :X :X Si videoclipul cred ca este foarte reusit :X :X (in sfarsit Miley nu mai pare un copil si videoclipul acesta cred ca spune totul despre maturizarea ei big grin )

9 răspunsuri:
| alyna a răspuns:

Eu cred ca este super tare melodia... iar videoclipul foarte cool!:X:X

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Naspa

| MBG a răspuns:

Eu sunt baiat si nu prea imi place mie Miley Cyrus, dar melodia asta este SOOPER... iar videoclipul e COOL.\m/

| JustThat a răspuns:

Mie imi place melodia
Si videoclipu e mish :X
Adica imi place partea in care ii face ala poza si ii ies aripile blushing

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Melldia o iubesc smug:X
videoclipul mi s pare ciudatzel dar e bunlaughing):X:X

| Destrox a răspuns:

Este super urata
Funda?!

| Marius_1057 a răspuns:

Pentru o drogata si o betivanca ce e, inca se mai misca bine. Inca, dar pana cand?

| MosCraciun a răspuns:

Toti astia care comenteaza aici, o fac numai pentru funda. laughing

E ok melodia dar nu ascult.

| myry a răspuns:

Este frumoasa