| rapiiooi a întrebat:

Salut TPU,imi place sa fac muzica, am nevoie de niste versuri ca sa termin melodia numita Gucci si am nevoie de versuri compuse de voi cu tema gucci (dau funda si betaul pe care il folosesc se numeste gucci e pe yt

2 răspunsuri:
| Anonima0512 a răspuns:

Pai trebuie mai intai sa imi spui despre ce ai scris pana acum. Ca sa aiba legatura ceea ce iti compun cu partea compusa de tine...

| rapiiooi explică (pentru Anonima0512):

Eu am haine de la gucci
Si port papucii gucci
Tu stai in pat
Sa-ti sufli muci
Eu stau sa-mu numar bani
Sa-mi iau de la Gucci×2

De la gucci imi iau asa
Tu nu-ti iei altceva
De la NIKE nu indraznesti
Ca alfel o patesti
Buzunarul n-are nimic
Nici macar un leu, iti zic
Orcum nu-ti vine mai nimic
Nici macar nu treci pe-a ici

asta e ce-am facut pana acum, nu uita sa faci dupa beat-ul ala numit gucci