| PopaMihai a întrebat:

imi poate da cineva un site de unde pot lua sau asculta muzica rock, da nu rock din ala greu, rock mai lin, cum ar fe Green Day

Răspuns Câştigător
| mirella_6721 a răspuns:

Evanescene sau skillet.

4 răspunsuri:
| Mariella a răspuns:

Incearca www.bigrradio.com si vezi ca sunt cateva posturi doar cu rock. eu in general ascultam 'alternative rock '90s ' ( sau ceva de genu' asta). e dragut siteul, dar problema cu el e ca uneori, reclamele pot deveni enervante. dar muzica e buna

| Mariella a răspuns:

Am observat ca siteul care ti l-am dat nu mai merge( sau la mine nu mergea) si am apasat pe acolo si m-a trimis pe alt site( e tot bigrradio, doar ca pe alt link). asta ascult eu acum: http://alpha.romp.fm/playlist.php?s=Modern+Hard+Rock. si aici, la fel, poti alege din mai multe canale radio

| Levisxdd a răspuns:

Trilulilu...youtube si inca multewinking

| PopaMihai explică:

Ms ati fost de mare ajutorstraight face, ati intrat pe TPU sa ajutati oameni sau nu? eu am cerut siteuri numa cu genu asta de muzica, daca stiam trupe cautam si eu pe youtube