| roberttrif079 a întrebat:

imi puteti da niste exemple de melodii triste, m-am despartit de prietena mea si ma simt trist, dau funda

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......riEq4H1XSU

| LoveeMakeup9 a răspuns:

River flows in you-Yiruma http://www.youtube.com/watch?v=F-4wUfZD6oc Cea mai romantica, trista, melancolica si frumoasa piesa... Sper sa te ajute :*

| SweetChild1 a răspuns:

Sinead O' Connor - Nothing compares to you, Meat Loaf - I'd anything for love, Guns N' Roses - November rain, Bon Jovi - Always sau Bed of Roses, Aerosmith - I don't wanna miss a thing, Guns N' Roses - Don't cry, Celine Dion - My heart will go on, Beyonce - Brokenheart at girl. Dacă ți-au plăcut aștept funda.

| Alexinho94 a răspuns:

Wa traieste-ti viata da-le dq de c****e ca gasesti fete la tot pasu. Chiar te superi pentru o fata wa? rolling on the floor) NEXT laughing Bft si nu mai fii suparat ca n-ai de ce!

| BîlcStefan a răspuns:

The Police-Every Breath You Take
Robbie Williams-Different
Demis Roussos-Goodbye My Love

| BîlcStefan a răspuns:

Mika-Happy Ending
Sunt multe dar nu trebuie sa ta lasi afectat de o despartire, astea sunt perioade ale vieti care vin si pleaca.

| AddrianaAlexandra a răspuns:

Asculta Lana del Rey, nu conteaza ce, aproape toate melodiile sunt triste. Sau poate Adele.