| thestyle a întrebat:

dati-mi si mie cateva melodii triste frumoase,, tocmai m-am despartit azi de prietena mea sau niste sfaturi sa o uit mai repede..ar fi bine si statusuri de despartire triste.
MULTUMESC LA TOTI
FUNDA

1 răspuns:
| StefanMV a răspuns:

No Nane-A fost odata; Doze feat Indiferent-Pentru ea, insa iti recomand sa asculti: Indiferent-Piesa noastra. Sfatul meu este sa gasesti cat mai multe activitati pentru a-ti concentra atentia in alta parte si asa nu vei mai avea timp sa te gandesti asa de mult la ea. Bafta