| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

In orasul in care stau, pe centru sunt boxe la care sunt puse diferite melodii si am auzit o melodie in engleza care o ascultam cand eram mai mic.Versurile sunt cam asa: ..bam bam..the magic on the fire.
Asta am inteles eu,nu stiu daca este bine ce am spus.
Daca stiti la ce melodie ma refer, imi puteti spune cum se numeste? Sau ceva asemanator? Poate o gasesc dupa.
Ajutor va rooog!

3 răspunsuri:
| Maopiscopulesculeandra explică (pentru HadesSs):

Nu,nu este asta.Melodia nu era de amuzament si era mai veche.Dar multumesc pentru ca ai incercat.

| HadesSs a răspuns (pentru Maopiscopulesculeandra):

Ma mai uit cand ajung acasa aici nu pot sa intru pe yt