| anonim_4396 a întrebat:

M-am gandit sa fac niste versuri la o melodie hip-hop/rap.Dar nu stiu la ce melodie. Aveti ceva idei? Si piesa sa fie una de succes, caci am facut la "Cheloo-paranoia si daca eram", si nu prea am avut succes.Adica nu prea s-au uitat oamenii.
Mersi, funda!

3 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Cum adică să faci versuri?

| fuzzer a răspuns (pentru Vans):

Sa fac un videoclip, cu movie maker, si sa fac versuri la o melodie.Lyrics mai,

| Vans a răspuns (pentru fuzzer):

Trebuias să zici de lyrics de la început.Habar n-am.Nu prea are rost, adică poţi pune versurile în descriere şi atât.Ia ce melodie vrei.