| anonim_4396 a întrebat:

ma ajutati cu melodia acestui video dau funda celui care imi spune cum se numeste! https://www.facebook.com/tomy.ilies/videos/8660059701451 73/?pnref=story

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fata care a postat videoclipul a restrictionat vizualizarile pe pagina ei si le'a pus la dispozitia prietenilor doar.

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu'l pot deschide...sad
Ne pare rău, acest conţinut nu este disponibil momentan
Linkul pe care l-ai deschis a expirat sau pagina este vizibilă doar pentru o audienţă din care nu faci parte.
Înapoi la pagina anterioară · Mergi la Noutăţi · Vizitează Centrul nostru de ajutor.

| harim112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu merge o inregistrez si am sa tio trimit

| harim112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine uite likul de fb al persoanei respective si este primul video care iti apare la ia https://www.facebook.com/raluca.harlisca?fref=ts

| anonim_4396 explică (pentru harim112):

Fata care a postat videoclipul a restrictionat vizualizarile pe pagina ei si le'a pus la dispozitia prietenilor doar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ce poti face, distribuie videoclipul pe pagina ta, si da-mi linkul dupa happy

| harim112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok

| harim112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff nu ma lasa sal distribui pentru ca videoclipul e facut de ia

| anonim_4396 explică (pentru harim112):

(-_-), asta e happy
Nu posta aici intrebari de muzica, exista o categorie pentru asa ceva, acolo suntem mai multi, aici este o categorie pentru alte chestii big grin

| harim112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite fb meu l-am distribuit primul video https://www.facebook.com/florin.hosu

| anonim_4396 explică (pentru harim112):

Offf... iti pot vedea doar fotografiile... (-_-)

| harim112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok lasa atunci multumesc ori cum happy

| anonim_4396 explică (pentru harim112):

Daca mi'ai spune cu ce este videoclipul, l-as putea cauta pe youtube sau daca mi'ai spune ce auzi din melodie, versuri, ritm, asemanare cu alta melodie happy

| harim112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da i creat de ia i facut cu poze sti cum zic ca un feld e filmulet si melodia mi-a zis ca a luat-o de pe nu-s ce aplicatie viva video si eu numi pot instala aceasta aplicatie pentru ca eu nu am android am windows

| anonim_4396 explică (pentru harim112):

Nu trebuia sa imi dai funda ca nu am rezolvat problema, chiar voiam sa te ajut (-_-), daca iti aduci aminte de melodie ce versuri are, ritm sau asemanare cu alta melodie? Iti multumesc oricm pentru funda.

| harim112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sti cum facem daca vrei tr cerere pe fb o inregistrez cu bandicam si tio trimit acolo ok?

| anonim_4396 explică (pentru harim112):

Gata ti'am trimis happy