| tagg a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu un link in care sa mi se arate ritmul (la chitara ) : JJSSJS... Ma straduiesc de ceva timp sa-l invat, dar nu reusesc... Dau fundița happy

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

Îți dau un sfat, video nu găsesc.
J-JS-SJS e ritmul scris corect, cratima însemnănd o pauză foarte scurtă.

1 răspuns:
| Blagandrey a răspuns:

Salut daca tot ai scris ritmul aici pot sa il inveti nu trebuie neaparat un tutorial pe youtube pentu ca tu ai scris deja ritmul... Incearca sa il cand incet apoi incet cu incet vei ajunge la ritmul dorit. Esti la inceput este normal sa ti sa para dificil trebuie sa ai multa rabdare si vointa si vei vedea ca in scurt timp iti iese ritmul asa cum vrei tu. Mult exercitiu si bafta la zdranganit.