| STEFANXxX a întrebat:

Niste tipi din clasa paralela isi fac o trupa cu genul de metalcore si melodic death.Este unul care canta la electrochitara la tobe si un tip care canta Scream(Dirty Vocal).Eu as vrea si eu sa fac parte din trupa,pentru ca tot ascult asa genuri,dar imi este rusine sa-i intreb daca pot intra,caci in metalcore trebuie sa fie si un clean vocal,dar eu pot sa cant,numai ca inca nimeni nu m-a auzit,dar eu vreau foarte mult sa intru,ma tem ca o sa ma refuze.Ce pot face,adica ma refer vreau sa le arat ca pot canta clean, dar ma tem sa nu ma fac de ras. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dragos12345890 a răspuns:

Sfatul meu e sa le-o zici direct, ce o fi o fii, nu risti nu castigi, sau te poti sa le dai un demo cu tine cantand... Bafta si sper ca te-am ajutatwinking