| ooAndrewoo a întrebat:

nu mai tin minte cum se numea cantaretul si melodia pe care o canta. Melodia era cam din prin anii 2002-2006...cv de genu'. si spunea in melodie cam asa... allow my mind, allow the tears we. genul melodiei e rock.
Imi aduc aminte doar ca tipul care o canta e blond, si in videoclip apare el si o fata care trage de o funie. Ma puteti ajuta cu un link la melodie plzz :d

Răspuns Câştigător
| DopefLsh a răspuns:

Melodia se numeşte Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad. Ai aici şi link-ul -> http://www.youtube.com/watch?v=e45_mLYUcjU

| ooAndrewoo explică (pentru DopefLsh):

Mersii muult. :p ai funda :d

| DopefLsh a răspuns (pentru ooAndrewoo):

N-ai pentru ce.