| ddavyid a întrebat:

Puteti sa imi spuneti parerea voastra despre aceasta piesa. si chiar sa o dati mai departe sa o asculte si altii. Multumesc
https://www.youtube.com/watch?v=w2WZSSNxm4A

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Parca ești dintr-o reclamă la medicamente. Tu ai pus un negativ de rahat și ai început să turui fără nicio legatură cu negativul. Nu așa se face rap. Cum naiba să ai pretenția să faci muzică dar să nu poți să cânți pe un ritm 4/4?

| CautNume a răspuns:

Gaseste-ti alt hobby.

| thisissolawl a răspuns:

E naspa, cum am mai spus :<.

| Wøodenpints a răspuns:

Te-ai înregistrat cu microfon câștigat la pufuleți?
Sun oribil. Vocea se aude ca din butoi. Instrumentalul la fel. Nu te-ai sincronizat bine.
N-ai vocație spre așa ceva. Găsește-ți alt hobby.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vulgaritatea de dragul vulgarității nu se potrivește nicăieri, nici măcar în rap.
Sincronizarea contează și ea, cu ritmul și cu sunetul, altfel iese o salată proastă.
Versurile sunt... hmm. Obișnuite. Răsuflate. Nimic nou. Și nici ambalajul nu e prea frumos.
Nașpa. Fără supărare, nu ți-ai găsit menirea...