| ddavyid a întrebat:

As vrea o parere sincera despre aceasta melodie. sa mai contiunui in acest domeniu sau nu? Calitatea cam lasa de dorit :( Multumesc. Dau funda la cel mai bun raspuns
https://www.youtube.com/watch?v=w2WZSSNxm4A

Răspuns Câştigător
| CrissuCristina a răspuns:

Daca chiar tu ai scris versurile este excelent, pentru ca sunt bune. Eu zic sa continui in domeniu, dar schimba putin ritmul.winking

| ddavyid explică (pentru CrissuCristina):

Eu le-am scris. sunt foarte pasionat de rap. dar am un microfon varza. Multumesc mult oricum.

9 răspunsuri:
| thisissolawl a răspuns:

Nu ai o voce buna... si esti total pe langa ritm. Si stiu ca ti-am mai zis asta :<.

| thisissolawl a răspuns:

.

| thisissolawl a răspuns:

La.

| ionutbrezeanu a răspuns:

Versurile sunt bune.Nu stiu sigur daca tu ai scris versurile, dar mie cel putin imi plac.Insa, in ceea ce priveste interpretarea lor, cam lasi de dorit.

| ddavyid explică (pentru ionutbrezeanu):

Da eu le-am scris. Ce sa fac sa fie mai buna interpretarea?

| ddavyid explică (pentru ionutbrezeanu):

Da eu le-am scris. si stiu ca interpretarea cam lasa de dorit. dar am si un microfon praf. pe viitor o sa imi iau altu mai bun. Mersi

| TeoPT a răspuns (pentru ddavyid):

Ce nu înțelegi că nu microfonul e problema, ci tu?

| ad0812 a răspuns:

Not badwinking