| SporeBox a întrebat:

Puteti sa-mi dati un mix sau un playlist cu melodii pe care le pot asculta in timpul antrenamentului? Am tot ascultat pe Youtube dar majoritatea au aceleasi melodii si am ajuns sa le stiu pe de rost. Va rog sa nu-mi mai dati link la manele.

Răspuns Câştigător
| Alive99 a răspuns:

Salut,eu nu iti dau playlist..eu iti dau 2 canale.2 nume de canale.
NEFFEX si NCS..gasesti acolo cele mai bune melodii motivationale pentru sala.

6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-ai Spotify? Sunt o grămadă de playlist-uri acolo special create pentru antrenamente.

| Werrich a răspuns:

Muzica de antrenament
https://www.youtube.com/watch?v=36YnV9STBqc

| Alive99 a răspuns:

Sau antrenament.

| VI3 a răspuns:

Https://youtu.be/7nZ3NE4LnAA asta ascult eu în timpul antrenamentului