| SporeBox a întrebat:

Voi ce melodii ascultati in timpul antrenamentului de forta? As vrea sa imi fac un playlist pentru antrenamentul meu dar nu stiu multe melodii. As vrea sa fie niste melodii mai "energizante". Chiar daca nu stiti multe vreau sa imi spuneti unele bune.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poți să scrii workout playlist și găsești destule pe yt

| Ineys a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=imqKnIusTAk

Daca nici asta nu iti da energie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Dj Fresh - Hot Right Now 2. Aloe Blacc - Can You Do This 3. September - Satelites 4. Lariss - Epana 5. Michael Jackson - Jam 6. Antique - Dinata, Dinata 7. Christina Aguilera - CandyMan

| SLS92 a răspuns:

Progressive house, manele tech :))), lounge house ca asta e genial
https://www.youtube.com/watch?v=fq6RhUt3C14