| Dragos4SAD a întrebat:

RO!
Am creat acest topic din cauza urmatoare :
Pe la T. V. tot vezi niste reclame [stiti si voi] care contin niste ringtonuri pe baza altei melodii.Eu vreau sa postati orice melodie din spusele de mai sus. P. S. : RECLAMA CU SMS LA 1335 CU UN CUVANT.

1.
fundita o primeste cel care posteaza cele mai multe melodii.

2.
Nu uitati sa postati si site-ul de download.

4.Ai uitat ca lipseste punctul 3.

1 răspuns:
| BubblesBlossom a răspuns:

Imi pare rau dar asta nu este intrebare, mai ales ca eu si alti oameni am platit 3 ero ca sa avem melodiile acelea, iar tu sa le primesti pe gratis?