| Stefan_Robert_1990 a întrebat:

si alti anonimi, nu bagati in seama poza dar as vrea sa stiu si eu cum se numeste aceasta melodie. E de la 2 baieti care fac un fel de desene animate pe Youtube mai exact de la,, cunoaste caminul" daca are cineva idee sau imi poate spune cum se numeste ii dau funda si Shazam nu o gaseste am incercat efectiv tot...
https://youtu.be/q9S4TYGKs2M

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Pare facut cu un program de creat muzica (poate intr-un studio muzical). Nu ai cum s-o gasesti in alta parte. E de ajuns sa-i schimbe ritmul sau sa bage un bass mai tare si nu mai seamana cu originalul (daca acesta chiar exista). Sau, cum a zis si Alex, e din galeria Youtube, care pune la dispozitie parti muzicale gratuite (la liber), pentru a scapa de problemele cu drepturile de autor.
Singurii care iti pot da un raspuns sunt cei care au creat/postat clipul.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

In episod sunt mai multe parti muzicale.
Fii mai explicit! La ce moment se gaseste piesa?

| Stefan_Robert_1990 explică (pentru dannyel86):

De la minutul 1.32 si asta e piesa pe care o vreau https://youtu.be/Wd1e4FOdGQg

| dannyel86 a răspuns (pentru Stefan_Robert_1990):

Pare facut cu un program de creat muzica (poate intr-un studio muzical). Nu ai cum s-o gasesti in alta parte. E de ajuns sa-i schimbe ritmul sau sa bage un bass mai tare si nu mai seamana cu originalul (daca acesta chiar exista). Sau, cum a zis si Alex, e din galeria Youtube, care pune la dispozitie parti muzicale gratuite (la liber), pentru a scapa de problemele cu drepturile de autor.
Singurii care iti pot da un raspuns sunt cei care au creat/postat clipul.

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

E melodie specifica din Youtube. adica cei care pun clipuri (bloggeri) isi pot alege melodii din baza de date a Youtube'ului. e ceva random care sa se potriveasca pe clipul tipului. atat
Ce caca e asa placut la melodia aia nu inteleg...