| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se cheama videoclipul ala in care unul canta la acordeon si merge prin toata lumea si canta mai multi oameni cu el si danseaza. Ritmul era vesel. Numele artistului stiu ca incepea cu litera "S". Daca stiti spuneti-mi ca imi place mult melodia. Dau funda si un catralion de multumiri! 1

Răspuns Câştigător
| DarkGenius a răspuns:

Cred ca e asta http://www.youtube.com/watch?v=KKZw15DXFiI

| Peter28 a răspuns (pentru DarkGenius):

Asta e. Multumesc foarte mult. Un catralion de multumiri. Iti dau funda.

4 răspunsuri:
| Fendt936 a răspuns:

Aseara la music channel parca pe la ora 21-22 au difuzat o melodie cu connecter si mai erau inca doi langa el care cantau. nu cu sonny flame sau cu mike diamondz
nu stiti cum o 'cheama'

| Peter28 a răspuns (pentru Fendt936):

Nu e Connect-R. Stiu sigur ca nu el canta. Altcineva canta. Un artist strain. Melodia e mai mult instrumentala.

| Fendt936 a răspuns:

In videoclip era si connecter si erau artisti romani