| JokerDeaD a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia lui Jason Derulo, in care apare singur si au folosit un efect in care se vede mai sters scheletul lui? (cred ca recent a aparut, deoarece tot recent am vazut-o la TV) Multumesc! Dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| AmaliaMarilena a răspuns:

Jason Derulor Want to want to me?

| JokerDeaD explică (pentru AmaliaMarilena):

Nu, o stiu. Faza e ca sta in picioare fara tricou si corpul ii straluceste si se vede la unele parti din corul lui scheletul ca si cand te-ai uita cu raze x, melodia nu prea imi placea, mai mult efectul ala ma interesa daca pot sa-l gasesc pe net sa vad cum se face sau ceva asemanator.