| Selfless a întrebat:

Stie cineva melodia din acest video? https://www.facebook.com/100008239836657/videos/16270874 44242568/

Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probleme cu pagina de facebook http://i.imgur.com/3YH4up4.jpg
Vrei sa cauți melodia procedeaza asa :
■ Shazam(nu le găsește pe toate)
SAU
■ Scrie versurile reținute pe google
SAU
■Uite-te la descriere sau in comentarii poate o știe cineva

| Selfless explică (pentru anonim_4396):

Am incercat cu Shazam, dar nimic... o sa pun o inregistrare cu melodia!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Selfless):

Ok, poți folosi Vacaroo (in caz ca nu știai )

| Selfless explică (pentru anonim_4396):

Am reusit sa gasesc melodia fara sa vreau despre asta e vorba big grin David Guetta - Shot Me Down Ft. skylar Grey Trap Remix (Dustin Que) MULTUMESC!

| Selfless explică (pentru anonim_4396):

Am gasit melodia! Cautam altceva si am dat fara sa vreau peste ea big grin! Multumesc frumos! David Guetta - Shot Me Down Ft. skylar Grey Trap Remix (Dustin Que)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Selfless):

Mulțumesc pentru fundă (^_^)
Ştiam melodia oricum, he hehee hee