| ZokyRun5 a întrebat:

Stiu ca poate ar suna cam ciudat dar...cum as putea devenii un Rapper? Dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| laramistigan27 a răspuns:

Canta repede si omite din cuvinte.Da' in engleza sau in romana, ca-i o diferenta. Aaaaa, stai ca tu vrei si sa devii, nu numai sa canti.Pai atunci ai 3 variante:
1. Faci ca Imagine Dragons, iti creezi propria trupa sau poti fi si singur si incepi sa canti prin localuri si te duci la toate aniversarile de tip petreceri, aniversari, profiti de orice.
2. Faci ca One Direction si te duci la X Factor dar eu ti-as recomanda in alta tara ca-n Romania nu faci nimic
3. Faci ca 5SOS si pui pe Youtube videoclipuri cu tine mancand banane laughing)), nu, glumesc, cover-uri facute de tine la melodii rap cunoscute