| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca poate suna ciudat, dar nu am secretie vaginala...imi puteti spune, va rog, care ar putea fi cauzele si daca este ceva foarte grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal sa nu ai. Adica dupa o zi intreaga, chilotul ar trebui sa ramana curat. Atata timp cat nu resimti o senzatie neplacuta de uscaciune si usturime, nu ai de ce sa-ti faci probleme.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Cand spui ca nu ai secretie vaginala te referi cumva ca nu esti lubrifiata cand ai contact sexual? Ca daca e asa ar putea fi o problema dar nu foarte grava. Daca spui ca nu ai secretie vaginala sau scurgere vaginala asta e de bine si nu cred ca ar trebui sa te ingrijoreze.

| mioara a răspuns:

La dr cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
De ce te speri dacă nu ai nimic.
Unele femei au o secreție mai abundentă, altele mai puțin și celelalte chiar " deloc".
Toate femeile au această secreție, totul este de la un organism la altul.
Fruntea sus.
Pentru a te liniști și mai bine, consultă un medic ginecolog.
Pa, pa.

| pisycutzacreatza a răspuns:

Parerea mea ar fi mai bine sa consulti un medic decat sa asculti vorbele celorlalti. Eu una asa asi face pop