| Monsterr a întrebat:

Sunt in cautarea unei chitari electrice pentru rock si metal si nu prea stiu ce sa cumpar nu as vrea sa iau seturi deoarece am auzit ca nu sunt asa bune si as vrea si un amplificator la un pret rezonabil. Daca stiti niste produse ok puteti lasa link. Funda

Răspuns Câştigător
| KristianaLee a răspuns:

Pai poti sa iei ceva mai scump cum ar fi o0 chitara gibson-les paul si un amplificator marshall da cum zici tu ca esti in cautare de metal iti recomand peavey dar pretul ii de 2500 lei si amplificatorul marshall cel mai ieftin este cu 150

1 răspuns:
| KristianaLee a răspuns:

Ia-ti o chitara gibson sau peavey care gibson coasta can 4500 lei si pavey cam2500 depinde de model si amplificator cel mai bun ar fi marshall da acum nu stiu cat coasta stiu ca cel mai ieftin ii injur de 150 lei da ii diferite modele