| Marian22222 a întrebat:

Sunt Marian. Eu locuiesc in Braila si sunt la liceul de muzica Hariclea Darcleè. Eu mă mut la Bucuresti si as vrea să ma duc la liceul de arte Dinu Lipatti. Imi spune.ți si mie ce trebuie sa fac. Trebuie sa plactesc. Sau Cu siguranță mă primește?

1 răspuns:
| Zeenya a răspuns:

Hei. Liceul Dinu Lipatti este un liceu cu pretenții. Eu am dat proba acum 4 ani si majoritatea au dat bani. Ori esti foarte bun la probe si treci ori esti mediocru si dai bani pe sub mâneca. Contează și media ta. Te primesc daca ai media la purtare 10, bun la muzica vocal sau instrument depinde de tine. Cel mai sigur sa ai o runda in muzica si sa te bage el. Bafta