| Sashavalentine a întrebat:

Ce parere aveti de Liceul de arta Hariclea darclee din Braila? (cei care ati fost acolo)

5 răspunsuri:
| aviii a răspuns:

Nu am cu ce sa te ajut, dar si eu vreau sa merg acolo. si nu sunt sigura. pe langa faptul ca arata urat pe afara. si eu caut informatii dar nu gasesc laughing

| Sashavalentine explică (pentru aviii):

Mergi la pregatire?big grin sambata se face pregatire gratuita pentru admitere.

| aviii a răspuns (pentru Sashavalentine):

Aaa. dar nu ca eu sunt de abia a 7 laughing mai am timp de gandit...(putin, dar...) daca te inscrii imi spui si mie cum e big grin

| Sashavalentine explică (pentru aviii):

Ook!

| sjgdhsa a răspuns:

Foarte bun un prieten a fost acolo acuma picteaza foarte bine si digital si desen traditional inveti foarte multe de acolo iti sugerez sa te duci.