| Razvan_3203 a întrebat:

Va place formatia MetallicA?
Daca nu, ce formatii va plac?

Răspuns Câştigător
| Cristina_6129 a răspuns:

Omfg, fireste.Nothing else matters, Sad but true, enter sandman, s. a. m. d.
in restthinking City Sleeps, Nickelback, ATB, The Dollyrots, One Republic, Linkin Park, Smokie, Nirvana, Black Sabbath, Roxette, Take That, Bee Gees, The Doors,...happy

14 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Eu o ador love struck
fudita?

| BlackVeil a răspuns:

Enter Sandman ^_^
Dar totusi Rammstein ramane preferata mea... happy

| clau_7848 a răspuns:

Imi place aceasta formatie dar nu foarte mult. Preferata mea este Skillet.

| Sikki a răspuns:

Cea mai tare formatie! Nothing Else Matters, Enter Sandman, Unforgiven I, II, III, One, Fade to Black, dar mai imi place si Nightwish, 3 Doors Down, Three days Grace, Linkin Park, Breaking Benjamin si multe alte formatii

| supernatural2011 a răspuns:

Salut!
Nu imi place aceasta formatie
Dar imi plac : Aerosmith, Ac/Dc, Simplu, Queen.
Astea imi plac mie love struck.

Bye, Bye.

| Dudă a răspuns:

Îmi place, da' nu prea...

| Aly_6441 a răspuns:

Heei, ascult din cand in cand metalica
dar imi plac : the pretty rckless, disturbed, AC-DC, escape the fate si mai sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si MetallicA...
Dar ascult mai mult rock japonez big grin
Formatii ca An Cafe, The Gazette, Guild, Alice Nine, Anli Pollicino, Miyavi(nu e formatie whistling ) Dir en grey(care seamana cu Metallica), Girugamesh. o groaza big grin
Chiar te sfatuiesc sa asculti, poate o sa-ti placa!
\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi place rock`ul japonez big grin
Formatii ca :The gazette, An cafe, alice nine, dir en grey(care seamana cu metallica), d`espairs ray, girugamesh, guild, miyavi.
Mai multe big grin
Si mai imi place Cinema Bizarre big grin

| kikiman99 a răspuns:

Sincer mie imi place cel mai mult formatia SKILLET are cele mai faine melodii rock di lume...

| Cristi_4173 a răspuns:

Cei de la Metallica sunt zeii rockului dupa parerea mea.Imi plac foarte mult

| cristina_1084 a răspuns:

Nici una

| cristina_1084 a răspuns:

Nu