| Irynel98 a întrebat:

Vreau sa imi fac un nou canal pe YouTube in care sa incarc videoclipuri in care dansez si imi trebuie un nume de scena.Am aici un video in care dansez:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Dupa acest video, ati putea sa imi spuneti ce nume de scena mi s-ar potrivi? Sau macar ce nume sa ii dau canalului?

4 răspunsuri:
| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Esti destul de bun, dar cam repeti miscarile.Mi-a placut mai mult la sfarsit in videoclip cum ai dansat.Si eu dansez popping, si imi place mult. Daca mai ai nevoie de raspunsul asta ti s-ar potrivi ceva gen ''electromen''. Bravo continua tot asa.

| TotiVorbescSinguri a răspuns:

Irynel98.cel mai potrivit

| Irynel98 explică (pentru TotiVorbescSinguri):

Imi place Irynel98, dar deja il folosesc. Am un canal de YouTube in care bag video-uri de tot felul. Dar imi trebuie un nume de scena pentru ca vreau sa imi fac un canal nou.

| TotiVorbescSinguri a răspuns (pentru Irynel98):

Baiatu' cu chibriturile, Kamikaze...