| DuckDogger a întrebat:

trec direct la subiect ca sa fie mai usor pentru toata lumea
Din 2016 pana azi tot caut o melodie de prin 2013, care avea un videoclip cu o fata, care fuge de acasa, si pleaca cu inca 2 baieti cu o masina intr-o calatorie. era printre preferatele mele prin 2013 si de atunci nu am mai auzit-o si nici nu mai stiu cine o canta, nici macar versuri. Linia melodica imi apare Rar in minte, dar nu o pot reproduce)
Va rog daca stiti la ce ma refer, incercati sa ma ajutati

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha, făină melodia, se termină cam trist videoclipul }}

| DuckDogger explică:

Nu stiu cu ce puterea a naturii sau a lui Dumnezeu am gasit piesa...
https://www.youtube.com/watch?v=Jrd25gjyDhE