| alexutza_3691 a întrebat:

Salut tuturor amatorilor de muzica rock! Intrebare intrebatoare cui ii place formatia Sunrise Avanu?

11 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nimănui.

| DarQueen a răspuns:

Scuze, sunt expirați, nu au știut să se mențină pe piața muzicală...în plus, soundul e mult prea nașpa.

| Woodenpints91 a răspuns:

Cine satan îs ăştia?

| Gorath a răspuns:

Nu imi place.
E un pop-rock alternativ de c.a.c.a.t.

| Bleed a răspuns:

îmi plăcea melodia "Fairytale gone bad". Atât.

| Mitsuri10 a răspuns:

Pqai eu zic ca este Sunrise Avenue.Si da, eu ascult si imi placeday dreaming.Sper ca te-am ajutatwinking.

| Nolkyz a răspuns:

Avanu?

| Cσcσ a răspuns:

Se scrie Sunrise Avenue si mie imi place fffffffffffffff mult:X:X:X

| alexutza_3691 explică:

Scz am uitat un e. Chiar iti place? Mie im plac Hollywood Hils si Gone Bad

| Cσcσ a răspuns (pentru alexutza_3691):

Da imi place love struck nu conteaza ce cred altii.Ce conteaza ca sunt "expirati" poate ca astia nici nu i-au auzit vreodata cantandwinking

| alexutza_3691 explică:

Ok mersi pentru raspunsuri nu ma supar e parerea voastra si n conteaza daca nu va place fiecare are gusturi diferite