| Amoproblemaajutatima a întrebat:

Salut tuturor! Incerc de ceva vreme sa gasesc o melodie pe YouTube si se pare ca a fost stearsa, si anume "Simi Deac & Luminita Puscas - Muierea care-i muiere". Oare ma poate ajuta si pe mine cineva, unde as putea sa o gasesc? Sau daca o are cineva salvata pe pc sau pe un stick, v-as ruga sa o incarcati pe ceva site si sa mi-o trimiteti. Multumesc!

3 răspunsuri:
| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Dintrebare):

Nu merge te trimite aiurea.

| Dintrebare a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Da, ai dreptate. nu am verificat linkul inainte sa ti-l trimit. poate reuseste alt coleg sa te ajute