| Demen169 a întrebat:

Salut tuturor. Sunt din Bucuresti si am o intrebare. Unde as putea sa vand o chitara electrica ? Chiar mi-as dori asta... o dau chiar ieftin.

7 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Incearca sa o vinzi pe Okazii.ro thinking

| Demen169 explică (pentru 1000bodies):

Prostia este ca o am si acolo... dar nu doreste nimeni ...Alte modalitati? aveti?

| 1000bodies a răspuns (pentru Demen169):

Am vazut aseara reclama la tv si zicea ceva de un site Mercador.ro. Si cred ca e la fel ca si okazii. Incearca si acolo. cine stie, poate o vrea cineva.

| Demen169 explică (pentru 1000bodies):

Am incercat si mercador... alte propuneri?

| GoldCobra a răspuns:

Da de ce o vinzi? :O eu vreau sa-mi cumpar

| Demen169 explică (pentru GoldCobra):

Nu mai am bani ...nu am timp de ea si nici n-am avut am bacul anul asta,
PS nu am folosit-o decat de vreo 3-4ori maxim. este impecabila id meu adi_silver_13

| Demen169 explică:

O vand pentru ca :
1 ) am bacul anul asta
2 ) am mare nevoie de bani
3 ) numai am timp de ea si nici n-am avut
4 ) decat so tin degeaba ...mai bine o dau
PS nu a fost folosita decat de 3-4ori maxim e impecabila... id mai adi_silver_13