| Gogu1125236 a întrebat:

Salut
Vreau sa fac nunta in 2017 in toamna, am ales o formatie de nunta am dat avans pentru data si vreau ca totul sa fie bine. Vreau ceva pareri despre formatia pe care am ales-o Teleon Band http://formatienuntabucurestiteleon.ro

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa o simpla cautare pe internet, pot observa ca nu au foarte multe videoclipuri ceea ce imi spune ca nu sunt atat de populari.
Pe partea cu sonorizarea, membrii echipei si etc: sunt multi, foarte multi bani presupun eu ca ia, si din experientele avute cu alte echipe cu care am facut nunti, sta cat de cat ok pe partea cu sonorizarea. Am avut echipamentele mele care le inchiriam la diverse evenimente, costul dat era unul destul de mare, dar si scotea ce trebuie. Clapele avute sunt mai bune ca ale lor, adica tyros 4 si un Pa3x. Dar astea sunt detalii care pe tine unul nu cred ca te-ar interesa.
Daca ai dat deja o "Arvuna", ce sa mai, sper sa fie ok si intr-un ceas bun, acum mergi inainte. Alta data intrebi si poate ti se recomanda in banii de care dispuneai ceva mai bun, sau poate nu...