| AlupoaeAndrei a întrebat:

Salut, stie cineva detalii legate de formatia Kiazim Band Constanta? Preturi, "playlist", membri si cat de seriosi sunt? Am nevoie pentru nunta! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| UkaMariuka a răspuns:

Membrii formatiei Kiazim sunt cam aroganți.I-am contactat si eu pentru nuntă. Solistul a fost cam obraznic.Nu mi-a placut deloc! Eu iți recomand Formatia Armonia București. Sunt super! Foarte mulțumită de ei! Au facut toată nunta happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ii recomand pe cei de la orizont constanta, am fost la vreo 4 nunti cu ei. Super formatie.

| SSerafima a răspuns:

Formatia Kiazim este alegerea ideala pentru o nunta sau petrecere! Sunt profesionisti, fac atmosfera, canta foarte multe genuri muzicale, iar solistul principal, Selatin, are o voce deosebita. Au postari video, urmareste-le... / kiazimband.ro
Am vazut ceva scris de concurenta, nu este deontologic... Calitatea, prefesionalismul si seriozitatea se pare ca deranjeaza...