| ady_4274 a întrebat:

Salut vreau sa-mi incep o cariera muzicala adica vreau sa ma apuc de cantat unde trebuie sa merg si ce sa fac?
As vrea raspunsuri ca sa ma ajute nu asa la vrajeala pls ajutati-ma
Si cei care imi rasp la aceasta intrebare dati-mi va rog si id de messenger
multumesc

5 răspunsuri:
| CudiDaKid a răspuns:

Uite aici http://www.trilulilu.ro/concurs/intrainsistem ...baietii de la sistem organizeaza un concurs pe trilu. dau ei negativul si versurile tu trebuie doar sa faci un videoclip unde sa te filmezi cantand... poate te ajuta:p

| Betty a răspuns:

Du-te la otv...scucces garantatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incepe cu o scoala de canto, asta in cazul in care ai voce, dar nu stii sa o pui in valoare. Mai tarziu, profesorul de canto te va indruma spre stilul sau stilurile de muzica care sunt compatibile cu vocea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, am vrut sa scriu "muzica, care" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sincer ti-as da o informatie daca as stii, dar si eu caut aceleasi raspunsuri ca eu vreau sa urmez o cariera muzicala da nu sunt in tara! iti las id sa vb mai multe si mai concret pe mess ok poate daca ceva intervine, si poate vom colabora! uite id meu ady_spania2001 vom vb mai multe acolo ok sper sa nu ignori mesajul... eu caut seriozitate salutare o zi buna