| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi formez o cariera muzicala cu ce as putea sa incep?

Răspuns Câştigător
| SmartphoneGirl a răspuns:

Pai...E cam greu sa faci asta daca parintii tai nu au ''pile'', cum ar veni. In fine, mai intai trebuie sa afli daca ai cu adevarat chemare pentru asa ceva si daca asta e ce vrei tu ca adevarat in viata. Intreaba-ti profesorul de muzica despre vocea ta, du-te la cor, exerseaza sau invata sa canti la un instrument muzical. E foarte mult de munca, iar daca nu te-ai apucat de mic e greu sa incepi acum.Nu e asa simplu cum crezi tu. Sfatul meu e sa afli mai intai daca asta e chemarea ta. Fundita?:*