| koooooomy a întrebat:

Vreau sa o desvat pe masusa-mea sa asculte manele big grin. As vrea sa o pun sa asculte muzica mai noua, romaneasca, ce se asculta pe la radio, tv si astea. Ce imi recomandati? Multumesc!

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

"ce se ascultă pe la radio, tv..." sunt tot un fel de manele. Deci nu-i nicio evoluţie.

| Ellena123 a răspuns:

Nu cred ca reusesti sa o dezvetilaughing este ca si cum te-ar dezvata ea pe tine sa nu asculti muzica de asta noua nu poti sa-i impui un tip de muzica daca ei ii place manele asta asculta, la fel e cu mama sau fratele meu asculta manele la greu si le-am zis sa fie mai la moda dar mi-ai zis ca asa le plac asta asculta laughing big grin

| koooooomy explică (pentru Ellena123):

Totusi pot incerca sa ii arat un alt gen...

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Ellena123):

De ce e necesar să fii la modă? Nu mă prind.

| Ellena123 a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Era o matafora

| Ellena123 a răspuns (pentru koooooomy):

Ar fi ceva dar si eu am incercat asa dar eu pur si simplu nu am sansa... daca tu reusesti te felicit

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Ellena123):

Să mori tu că nu faci ce fac şi ceilalţi pentru că e la modă?

| Ellena123 a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Eu tot timpul sunt in urma cu moda si nu-mi pasa...winking

| epurel a răspuns:

Ştii..alea tot manele sunt, doar că autorii nu sunt ţigani.