| BulldogK a întrebat:

Sunt singurul care nu suporta muzica romaneasca? Si nu ma refer la manele, ci la "hit-urile" astea ale lui whats up, feli, alina eremia, sau cine mai e. Adica nu inteleg de ce le place oamenilor sa asculte d-astea.

2 răspunsuri:
| VictorFenrir a răspuns:

Pentru ca romanii sunt in mare parte ignoranti cand e vorba de muzica, multi romani se limiteaza la un 2 sau 3 genunuri de muzica si pentru ei daca vii cu ceva care se para mai altfel decat asculta ei nu le place si zic ca asculti muzica de **** si ca ei asculta "hit. urile" de la radio ca astea sunt la moda, efectul de turma se poate vedea la ascultatorii kiss, zu etc.Romanii nu au placerea de a descoperii noi genuri ei vor in mare parte doar manele, populara si "hit. urile" de la radio foamea.

Răspuns utilizator avertizat