| lafamiliaa a întrebat:

Vreau si eu niste muzica mai noua pentru majorat nu conteaza genul manele, populara, usoara va rog frumos.Multumesc

Răspuns Câştigător
| duble a răspuns:

Incepe d ela Avici - levels urmand cu aivic - hey single lady si terminand cu calvin harris - Sweet Nothing ft. Florence Welc si daca mai vrei DJ Antoine -bella vita, asi sta aici pana maine sa-ti dau muzica, vezi de la artisti astia is topul acum!

1 răspuns:
| claudia511 a răspuns:

Ai zis ca genul nu conteaza: http://www.youtube.com/watch?v=gbKTWkypL3Q