| Mihaii24 a întrebat:

Vreau si eu o idee pentru un nume de trupa. Multumesc! ^w^

1 răspuns:
| AdrianBica a răspuns:

Crosshair mie imi place cum suna... De obicei numele de trupa se alege prin consultare cu toti membrii trupei ca sa fie toti de acord; si prin intelegere se poate recurge si la cautarea unui nume nu neaparat favorit ci care sa aiba o rezonanta care sa-ti ramana din prima in minte.
Daca sunteti buni numele se va consacra si doar dintr-o singura melodie de succes. Sunt trupe care au doar o piesa sau doua de succes si sunt cunoscuti in toata lumea. Bafta!