| TheFrogPlays a întrebat:

Salut YOU! Eu am o boxa portabilă si nu stiu ce muzica sa pun la ea. Ma refer sa dau la maxim si sa impresioneze fete si sa fiu șmecher. Tin sa mentionez ca nu suport manelele deci fara. Ce melodii as putea da la maxim la boxa sau in masina ca sa impresionez lumea si sa par mai șmecher? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ch0co a răspuns:

Probabil rap. Roman/strain. Ce asculta acum lumea. Nu uita sa tii geamul deschis daca esti in masina si sa ai ochelari de soare la ochi, daca tot pe "smecherie"

2 răspunsuri:
| Craciun_Jessy_2000 a răspuns:

Pai ai putea pune niste remixuri!