| Morgăă a întrebat:

Salutare. Am 15 ani si sunt din Iasi si voiam sa ma duc la concertul de pe 24 oct. Kazi Ploae care se face in underground pub. si am auzit ca cei sub 18 ani intra pe gratis daca sunt insotiti de cineva +18 dar pe facebook scrie "Ne rezervăm dreptul de a ne selecta clientela(+18) " si nu mai inteleg nimic thinking Pot merge sau nu o sa ma lase sa intru?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca esti insotit de o persoana majora ar trebui sa te lase sa intri. Cred ca la selectarea in ceea ce priveste clientela se refera ca nu primesc minori neinsotiti sau oameni care au un aspect dubios.