| P3TR3 a întrebat:

Salutare!
Am nevoie de ceva ajutor..in legatura cu muzica Trap / dubstep.
Vreau sa incep sa faca asa ceva, nu sunt eu cine stie ce, dar imi place acest lucru.
De curand mi-am descarcat FL Studio 11 dar e demo.
De unde pot lua varianta full?
Alta problema, este aceea ca nu stiu cum sa imi ascult melodia dupa ce o termin (Mai precis, dupa ce inchid FL Studio)..cum o salvez in format mp3?
De inregistrat, nu merge de nici un fel..am incercat Audacity, cam studio, bandicam..si tot degeaba.
Ma puteti ajuta? Mi-ati fi de mare ajutor cu orice raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| MusicFeelings_Maryan_1994 a răspuns:

Dupa cate stiu varianta demo permite salvarea fisierelor in format MP3. Poti salva si proiectele in format flp, insa nu le poti deschide pentru ca te limiteaza variata demo.

Ca sa salvezi mp3 e foarte simplu: Te duci in stanga sus, dai clik pe File, alegi export, apoi selectezi formatul in care vrei sa exporti. happy

| P3TR3 explică (pentru MusicFeelings_Maryan_1994):

Multumesc foarte mult Maryan...mi-ai fost de foarte folos! happy

1 răspuns: