| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

As vrea sa intreb, de unde se pot oare cumpara instrumente muzicale traditionale (fluier, nai, tulnic, etc)? Nu ma refer la magazine muzicale profesioniste, ci daca stiti targuri taranesti, sate in care inca mai fac oamenii si le vand sa castige un ban (poate in zona Apusenilor) sau alte astfel de surse. Multumesc!

1 răspuns:
| Sanda_Florea_1996 a răspuns:

Pai sa zicem la munte, acolo sunt foarte multe targuri, la Brasov am vazut si instrumente muzicale.