| anonim_4396 a întrebat:

Salutare caut pe cineva care ştie sa compună versurii pentru piese hip hap aştept un id de mess. Daca doreste cineva poate sa-l aduge pe al meu ady_cash_brand multumesc anticipat. Pentru cel mai bun raspuns dau funda si daca vrea cineva sa colaboreze cu mine aştept raspunsuriile voastre!

1 răspuns:
| vangaelis a răspuns:

Hip hap? versurii? aduge? zau? man, reformuleaza hip hop, versuri, adauge. Nah, sa fie inteligibil si sa nu te ia lumea in ras.
ce sa-ti zic? succes in continuare.