| fainabebe a întrebat:

Salutare,caut si eu o melodie, e cam de prin 2007-2008...o canta un negru si in videoclip era un copil care cu un controller, controla o masina,o masina galbena daca nu ma insel, in clip mai era si o femeie cu un copil mai micut si copilul cu controllerul incerca sa o loveasca pe femeie, cam atat imi amintesc din video... sper ca poate o stie careva, multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Cu siguranță nu o fi asta pentru că nu prea corespunde descrierii, dar asta mi-am amintit
https://youtu.be/ymNFyxvIdaM

| fainabebe explică (pentru anonim_4396):

Nu,nu este nici asta, mulțumesc frumos oricum

| amvenitdepejupiterdirectpetpusavaajut9090909090 a răspuns:

Nu stiu sigur dacă este bine dar încearcă Stromae-Papaoutai poate e, daca nu, nu stiu

| fainabebe explică (pentru amvenitdepejupiterdirectpetpusavaajut9090909090):

Nu este asta sad ...mulțumesc frumos oricum!