| 1010wanted a întrebat:

big grin am o intrebare despre cum as putea sa scot si eu vocea dintr o melodie,, cu ce program sau ceva care m-ar ajuta happy mersi mult pentru ce i care mi respund happy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DVDvideosoft happy

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista program care sa scoata vocea dintr-o melodie !NU EXISTA ASTFEL DE SOFTWARE ! Nu există program care să facă asta perfect sau la un nivel calitativ decent. Tentative există, dar vocea nu ocupă un domeniu strict de frecvenţe pe care să îl elimini, rezultatele fiind foarte slabe. Programe sunt pe net dar nu au randament mai mare de 10% si strica si calitatea melodiei ! Sper ca m-ai inteles !