| DODO2111111 a întrebat:

Buna Tpu.Am o intrebare. Unde pot gasi un site special sau un program unde pot sa scot vocea dintr-o melodie..Mai repede un site.Laptopul nu imi permite sa-l descarc.help plzz [FUNDA]

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai vocea dintr-o melodie se numeste File MP3 si se scoate cu http://www.youtube-mp3.org/. Bagi linkul You Tube acolo si apesi pe ''descarca''. File-ul MP3 se va duce unde vrei tu sa il plasezi. Sper ca te-am ajutat.

O seara buna!

| DODO2111111 explică (pentru Konata):

Buna,nu imi apare nici un descarca?! si orice link as baga nu mi-l ia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cam greu.

Poti incerca altceva. Cauti pe youtube numele melodiei + instrumental (de ex: Adele Rolling in the deep instrumental)

| SmokeyEye a răspuns:

Nu exista un astfel de site. Programe sunt, Audacy e unul din ele, dar sunt complicate.

| Laska a răspuns:

Totusi sunt si eu de acord ca poti cauta in you tube melodia instrumentala si poftim linkul ca sa o scoti http://www.music-clips.net/......eR7IE/mp3/ apesi Downloand si atit