| Angelofdemon a întrebat:

Hei..
Cine imi poate spune cateva programe. sau ma poate ajuta. sa realizez o melodie.
Adica. : sa inregistrez vocea cu, ce program, sa fac rost de un negativ. ( sa scot dintr-o melodie - ce, program trebuie). Si sa adaug negativu peste voce.
Sau macar. cine cunoaste pe cineva. la un studio. care mi-ar putea face. nu neaparat gratuit..chiar..si contra-cost.
Ofer funda + vot.
Multumesc.kiss

1 răspuns:
| vinusipaharu a răspuns:

Pentru voce foloseste AutoTune-ul, iar negative poti gasi pe internet foarte usor.Asta, daca vrei gratuit. Daca nu, gaseste pe cineva care se ocupa de asa ceva sau care are un studio.