| Eedytso a întrebat:

Salutare big grin big hug e bine daca asculti muzica la telefon sau ti se duce bateria? in special cine are iphone sa imi spuna big grin ca vreau si eu sa imi cumpar happy

2 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Buna happy
La orice telefon i se consuma bateria.
Daca nu umbli pe el poate tine 2 zile iar daca umbli se consuma mai repede.Nu conteaza in special ce faci pe el.Dar cu cat umbli mai mult cu atat bateria ti se duce mai repede.
Eu am iphone si am 200 de melodi.Ascult muzica pe el dar nu am stat niciodata sa vad daca se consuma mai mult din baterie daca ascult muzica decat dac afac alt ceva(desi nu cred). Stiu doar ca intr-o zi am desenat in paint o ora si...si mi s-a consumat bateria foarte repede.

| Mandark a răspuns:

I phone-ul nu te tine incarcat decat 2 zile maxim. daca umblii pe el o zi cel mult.