| BabyPink a întrebat:

Salutare.
De curand m-am uitat la filmul Bring It On Fight To The Finish(2009) si as dori si eu melodiile crying
Este o melodie cand ajunge Lina(Christina Milian) la un liceu si incep aia sa danseze pe acolo love struck
In fine, orice melodie este bine'venita pentru mine :d
Multumesssssc :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici ai numele melodiilor http://www.amazon.com/Bring-Fight-Finish-Original-Soundtrack/dp/B002JIH8Q0 Le cauti si le descarci;;)

2 răspunsuri:
| BabyPink explică:

Ms muuuuuult giia :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@babypink cu placerebatting eyelashes mersi si eu pentru fundita kiss